Rb Organizsyon, Süsleme, Düğün, Davet, Kokteyl, Ramazan, Açılış, Organizasyon
Ana Menü
Resimler
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

26-08-2012 11:47
HİZMETLERİMİZ: mobilya mağaza açılışları, dükkan açılışı, mağaza tanıtım organizasyonları, işyeri açılış kutlamaları, mağaza süsleme, açılış süsleme gibi hizmetlerimiz mevcuttur.

24-08-2012 22:07
İstanbul Fuar ajansı hizmeti veren firma arıyorsanız fuar hostesi, tanıtım mankeni, fuar catering, maskot, ses sistemi, DJ gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsini
z.

23-08-2012 17:27
Ramazan şenlikleri için kukla gösterisi, aşuk ile maşuk, palyaço, sihirbaz, Osmanlı macunu, şerbetçi, limonatacı, patlamış mısırcı, pamuk şeker hizmetimiz mevcuttur.

22-08-2012 23:14
Sünnet düğünü süsleme, ramazan şenlikleri, kokteyl organizasyonu, yılbaşı süsleme, tanıtım organizasyonlarını
z için bizi arayabilirsiniz.

22-08-2012 23:14
Yılbaşı organizasyonları, düğün organizasyonları, davet organizasyonu, nişan organizasyonu ve süsleme hizmetleri için telefonlarınızı bekliyoruz.
Açılış Organizasyon Firmaları

Açılış Organizasyon Firmaları Açılış Organizasyonu Nedir; Sizler için bir çok konu hakkında bilgiler sunacağız. Öncelikle mağaza açılışları, işyeri açılışı için Kurumsal bir firmadan organizasyon için yardım almak gerekir. Bu düşünceye katılmıyorsanız bize göre yanılıyorsunuz. Nedeni çok basit mesela bir Açılış Organizasyonları için ikram hizmetini her han gibi bir pastaneden aldınız. Bu aldığınız ürünleri bir Organizasyon Firması 25TL ye alıyorsa bunu ortalama olarak sizin almanız 40TL dir. Peki, şube açılışı, bayi açılışları için masa gerekli bu bistro masaları da ayrı bir yerden aldınız bu kadar zahmete katlandınız ardından gelen balon süsleme, ses sistemi gibi ekipmanlarda gerekli kısacası siz Açılış Organizasyon Şirketleri arasından mutlaka Örnekleri incelemeniz gerekmektedir. Bunu Açılış Catering olarak ta sınırlamak lazım market açılışları, dükkan açılışı gibi organizasyonlar da çoğu kişi reklam ve tanıtım üzerine hizmetler talep etmektedirler. Bunlar şişme maskot, pamuk şeker arabası, Osmanlı macuncusu gibi bir çok Açılış Organizasyon Paketleri ne göre farklılık gösteriri. Bir çok firma bunları sizlere paket ve fiyatlar olarak sunuyor. Türkiye genelinde bu hizmeti size sağlayacak on binlerce firma mevcuttur. Bir organizasyon firmasına soruyorum benim Dükkân Açılış Organizasyonu için hizmete ihtiyacım var bunun için ne yapabiliriz derseniz. Bunu size söyleyebilmemiz için öncelikle işyeri açılış organizasyonu, mağaza açılışları konusunda mekanAna Resimler: acilisorganizasyonu-02hizmeti.jpgı incelememiz gerekli. Gelecek olan ziyaretçi ve konuklarınız için istediğinizi bilmemiz. Şube açılışı yapılacaksa eğer eminiz ki toplantı ağırlıklı bir kokteyl olacaktır. Şube açılışları çünkü genellikle bayilerin birleşip unlu marka hakkında bilgilerini paylaştığı Açılış Organizasyonları gerçekleşen bir hizmettir. En iyisi siz yakınızdaki bir Açılış Organizasyon Firmaları arasından birine sorun. Sizlere her konuda destek ve eleman, malzeme, süsleme gibi bir çok unsur hakkında bilgi verecektir. Anlaşma yapılırken kurumsal açılış organizasyon, mağaza açılış kokteyli,  süsleme hizmetleri gibi tüm servisler için mutlaka sözleşme yapmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Açılış organizasyon malzemeleri kiralarken nakliye dahil olarak almanız açılış sırasında sizlere getir, götür gibi nakliye hizmetiyle de uğraşmanızı sağılacaktır. Açılışta, dükkan açılışında  neler ikram edilir bunları siz neden düşünüyorsunuz bırakın uzman bir şirket sizin için tüm planlamayı yapsın. Açılış ve Kokteyl Firmaları siz bunları düşünecekseniz neden varlar.


Düğün Organizasyonları

Düğün Organizasyon Firmaları Düğün Organizasyonu planlama konusunda yıllardır hiç durmadan günün 24 saati hizmet veren kurumsal firmamızdan sizlere birçok bilgiler vereceğiz Önce Düğün Organizasyonu için size bir nikah kokteyl, tekne düğünü kokteyl gibi hizmetler konusunda bilgi verelim. Düğün için bir çok nikah salonu yada bir mekan organizasyonlar için kullanılmaktadır. Boş bir mekan duşunun içinde düğün organizasyonu için hiç bir ekipman yok ne bir sandalye ne bir masa hatta aydınlatması bile yok. Bur dan itibaren bir bahçeniz varsa yada bir mekan kiraladıysanız artık düşünmenize gerek yok demektir. Birçok yeni evlenen çiftler düğün organizasyon planlaması yaparken açık alanda olmasını istiyor. Fakat yaz aylarında Türkiye ve İstanbul genelinde düğün organizasyon hizmeti veren mekanlar doludur. Bu yüzden bir çok kişi boş bir mekan ayarlar yada evinin bahçesinde düzenler düğün ve nikah organizasyonlarını fakat Düğün Malzemeleri Kiralama konusunda sorun yaşayacağını düşünür. Artık bunları düşünmenize gerek yok Düğün Organizasyonları konusunda her türlü ekipmanı biz sizlere sağlayabiliriz. Ama düğün tarihinizden çok önce randevu alırsanız bunu sizler için gerçekleştirebiliriz. Şimdi Konu Düğün Organizasyonu, nasıl yapılır, Düğün Organizasyonlarıdüzenleme, nelere dikkat edilmeli gibi sizlere yardımcı olacak bir bilgiyi sunacağız. Öncelik bir yaz Düğünü düşünüyorsanız mekanda buzdolabı, derin dondurucu gibi ekipmanlar var mı ona bakılmalıdır. Eğer Catering yada Kokteyl Firması ile anlaştıysanız ona bu bilgileri vermenizde fayda var. Misafirlerin oturması için masa ve sandalyeler eğer ayakta olacaksa uzun ayaklı bistro masalar da göz önünde bulundurmak gerekir. Sadece masa ve sandalye ile bitmiyor ya süslenmesi beyaz renk teki süslemeler düğün alanını inanılmaz şık hale getirecektir. Gelin ve damat masasının arka kısmını çiçekli bir fon olara taç koyduracağınız taç çiçek süslemesi fotoğraf çekiminde güzel bir anı kalmasını sağlayacaktır. Ben Düğün Organizasyon Fiyatları nı düşünmüyorum diyorsanız bir çok seçenek daha mevcut. Mesela Kalp li bir zincir balon, konfeti, volkan, havai fişek gösterisi gibi hizmetlerde tercih edebilirsiniz.  Türkiye de Düğün planlama yaparken dj kiralama alırsanız her kez istediğiniz müzikler eşliğinde coşkuyla eğlenmesini sağlayacaktır. Sizin istediğiniz dj değildi müzik grubu ise düğün eğlencesi için uç kişilik ve 5 kişilik müzik gruplarımızda mevcut. Bunu size en iyi şekilde anlatabilmemiz için İstanbul Düğün Organizasyon Örnekleri, Fiyatları gibi hizmetlerimizi incelemenizi öneririz. Yorulmadan tercih yapabilmeniz için sizlere Düğün Paketleri oluşturduk fakat buda yeterli değil istediğiniz hizmetleri bize listeler ve iletirseniz sizlere yeni paket, fiyatları oluşturur ve hizmet sağlayabiliriz.


Kokteyl Organizasyon Firmaları

Kokteyl Organizasyon Firmaları Kokteyl Organizasyon kimler için gerekir, nasıl yapılmalı, kimler faydalanır sizlere 12 yıllık bir deyimle bilgiler vereceğiz, Kokteyl denlince belediyenin sağladı nikah salonları, işyeri açılışları, düğün organizasyonları akla gelir. Fakat hepsi ayrı ayrı yani her hizmet için farklı bir organizasyon gerekir.  Nikah Kokteyli, nikah dairlerinde gerçekleşen ve salonun kendi masaları, gelin damat masası gibi bir çok hizmeti kendinde mevcut. Bu yüzden sizin tedarik etmenize gerek yok. Fakat olmayan yerlerde sizlere Kokteyl Organizasyonu alacağınız firmadan almanızı şart koşuyor. Ayrıca belediyelerin nikah salonları hep kokteyl olacaksa en sona alır ki sorun yaşanmasın. Mutlaka Nikah Kokteyl Organizasyonu için anlaştığınız belediye ile görüşmenizi ve bilgi almanızı öneriyoruz. Açılış Organizasyonları için gerekli olan kokteyl ise farklıdır yanında getirdiği hizmetleri müşteri belirler. Ekipmanlar konusunda bir sınır yoktur mesela bir Konuşma kürsüsü, müzik sistemi, telsiz mikrofon takımı çok çeşitli ekipmanlar vardır. Açılış için gümüş tepsi, makas kılın olarak adlandırdığımız bir kurdele gibi malzemeleri de unutmamak gerekir.  Peki Açılış İkramları dağılacaksa garson ve servis hostesi gibi ayrıntılar da çoktur. İnternete girdiğinizde bunları sizlere Türkiye genelinde Kokteyl Organizasyon Firmaları mevcuttur. Kokteyl Hizmeti alırken ben organizasyon şirketi ile anlaşırken ne yapmam gerek gibi düşünceniz vardır. Açılış için ilk günde herkes prestijini düşünür ve kusursuz olarak hizmetler almayı ister. Görsel olarak ve Fiyatları inceleyecek bir Açılış Organizasyonu için Fikir sahibi olabilirsiniz. Tabi beklide bunlarda yetmez ama daha önce Açılış Paketleri yapıp bir Kurumsal firmaya hizmet verdiyse onu da referans olarak isteyebilirsiniz. Eminiz ki Türkiye genelinde birçok Kurumsal Organizasyon Şirketleri mevcut size profesyonel olarak destek verecek firmalar vardır. Düğün Organizasyon Paketleri, Fiyatları hakkında birçok yaratıcı fikirler sizlere bilgisi vereceğiz. 100 kişilik bir düğün kokteyli duşunun bunun için size yaklaşık on beş adet bistro masa yeterli olacaktır. Masaların süslenmesi konusunda beyaz örtü ve beyaz kurdele ile şık bir hale getirebilirsiniz.  Düğün Kokteyli için masaların daha daKokteyl Organizasyonları şık bir hal almasını için canlı çiçek, gümüş şamdanlar la gösterişli hale gelebilir. Düğün İkramların güzel gözükmesi için çok basit ama görünüşte hoş durması için limonata batırılmış şık kadehler de mini salatalık ve havuç dilimleri ile masaları süsleyebilirsiniz. Düğün Kokteyli için sadece tabiî ki havuç ve salatlık yetmez cips, kuruyemiş, ekler, kanepe çeşitleri gibi bir çok ikramlarında olması gerekmektedir. İçecekler de ise sınırlama yok tamamen size kalmış alkollü ve alkolsüz olarak bir çok içecek çeşitleri Düğün Catering Firmaları sizler için oluşturabilir sizlere paketleri ve fiyatları konusunda beğenerek seçmek kalır.


Organizasyon ve Ajans Hizmetleri

Sihirbaz Kiralama Organizasyon ajans hizmetleri olarak fuar tanıtım hostesleri, fuar kokteyli, tanıtım mankeni, fuar catering hizmetleri gibi tüm hizmetleri sizlere sağlamaktayız. Organizasyon ajansı aradığınızda profesyonel bir ekipla çalışmak ve tüm hizmetleri 1 ajansdan temin etmek istiyorsanız sizler her hizmet için yardımcı olabilirsiniz. Bizim işimiz organizasyon ajansı olarak müşterilerimiz için tüm yaptığımız hizmetlerde onların istedikleri bir organizasyonun planlamısını yapmaktır. Açılış organizasyonu yapıyor ve soğuk bir günde açılış için çeşitli hizmetlerimizin başında elektrikli soba (ısıtıcı) kiralama hizmetimizi ve bistro masa kiralama gibi servislerimizden yararlanmanızı öneriyoruz.


Organizasyon için Ekipman Kiralama

Balon SüslemeOrganizasyon için ekipman kiralama firması ise tercihiniz, şu şekilde hizmetlerimizi sizin için sıralayabiliriz. Kokteyl masası kiralama ve çeşitli süsleme hizmetleri… Pamuk şeker arabası popcorn makinesi, Osmanlı şerbetçisi, palyaço kiralama, doğum günü animatör, sihirbaz gösterisi, ses sistemi kiralama düğün için masa sandalye ve çocuk masa sandalyesi kiralama, şişme oyun parkları, dart oyunu, çekiliş küresi, süsleme hizmetleri gibi pek çok seçenek mevcuttur. Açılış organizasyonu içinse şişme maskot kiralama, balon süsleme dekorasyonu ayrıca yemekli bir açılış organizasyonu için catering hizmetleri ve malzemelerinin kiralanması gibi seçeneklerimizde mevcuttur.


İstanbul Organizasyon Firmaları

( İŞişli Organizasyon Şirketleristanbul Organizasyon Firmaları ) İstanbul Organizasyon Firması arıyor ve Mağaza Açılış Organizasyonu yaptırmak istiyorsanız tüm ekibimizle sizlerin hizmetinde olacağız. Fuar Organizasyonu için servis hostesi, bistro masa kiralama, tanıtım mankeni, broşür dağıtımı gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Açılış Organizasyonu için aradığınız uzman bir Organizasyon Firması ise tüm hizmetler için bizi arayabilirsiniz. Şişli semtinde yapacağınız bir Organizasyon için tüm hizmetleri bizden temin edebilirsiniz.( Şişli Organizasyon Şirketi ) Rb Organizasyon İstanbul ve Türkiye genelinde yapmış olduğu birçok Organizasyon Hizmeti ile kendini günden güne geliştiren bir Organizasyon Firmasıdır…


Kokteyl Organizasyonları

Organizasyon AjansKokteyl Organizasyonları için catering firması arıyorsanız ikram organizasyonlarında başarılı ekibimiz sizlere tün kokteyl ve catering organizasyonlarında hizmet vermektedir…  Organizasyon rb İstanbul avrupa ve anadolu yakası olmak üzere İstanbullun bütün semtlerine hizmet vermektedir..  Ayrıca cnr ve tüyap fuar alanı içinde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz...Catering Organizasyonlarınızda tatlı ve tuzlu kuru pasta çeşitleri, meyve salatası, havuç ve salatalık, cips, browni kek, alkollü ve alkolsüz içecekler ayrıca yemek organizasyonları gibi ihtiyaçlarınız için organizasyon rb hizmetinizdedir…


Okul Şenlikleri

Okul ŞenlikleriYıl Sonu Okul Şenlikleri çocukların ve yetişkinlerin eğlendiği organizasyonlardan biridir bu organizasyonlarda küçük büyük demeden sizde eğlence için kurumsal bir organizasyon şirketi arıyorsanız rb organizasyon hizmetinizdedir.. Palyaço kiralama, Animasyon Grubu, Balon Süsleme, Okul Süslemeleri, Sihirbaz Gösterileri gibi birçok organizasyonda profesyonel hizmet sunmaktayız… Okul Şenlikleri için Organizasyon Firması arıyorum bulamıyorum mu diyorsunuz… Okul Süsleme Hizmetlerimizde balon süsleme, asmalı süsler, yıldızlı kağıt süsler, tül ve kumaş süsleme ve bayrak süsleme gibi zengin süsleme çeşitlerimizden yararlanabilirsiniz…


Açılış Organizasyonları

Açılış OrganizasyonlarıAçılış Organizasyonlarınız için kurumsal bir organizasyon firması arıyorsanız teknik ekipman ve süsleme ile başarılı organizasyonlar gerçekleştiriyoruz… Mobilya mağaza açılışlarınızda balon süsleme, bay ve bayan broşür dağıtım elemanı, palyaço hizmeti, kiralık ses ve müzik sistemleri, sunucu animatör, pamuk helva ve patlamış mısır arabası kiralama gibi hizmetlerimiz mevcuttur… Dükkân açılışı ve mağaza açılış organizasyonlarınızda tüm organizasyon çeşitlerinde Rb organizasyon hizmet vermeye hazırdır… Market açılışı ve yıldönümü kutlamaları için tanıtım elemanı, hostes temini, servis elemanı, macuncu, şerbetçi, limonatacı, ayrancı, gibi hizmetlerimiz mevcuttur… Kokteyl organizasyonlarınızda bistro masa kiralama ve süslemesi, açılış ikramları, meşrubat, kuru pasta, garson kiralama gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz… Mağaza açılışı süsleme seçeneklerimizde flama üçgen bayrak, zincir balon süsleme, giriş kapısı tül ve balonlar süslenmesi, papatya balon dekorasyonu, sütün balon, amblem balon gibi birçok hizmet ile mağaza süsleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz… HİZMETLERİMİZ: Mağaza Süsleme, dükkan açılış organizasyonu, işyeri açılışları, market tanıtımları, restoran açılış organizasyonları, çiğköfteci açılışları, tanıtım ve açılışlarınız için fiyatlarımızı öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Yeni katman...
Yeni katman...

Fuar Ajansı İstanbul

Fuar AjanslarıFuar Ajans hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken iletişim numaralarımızdan bize ulaşmak ve organizasyonlar hakkında bilgi almaktır… Fuar organizasyonlarınızda fuar hostesi, tanıtım mankeni, stant etkinlikleri, tanıtım elemanı, garson kiralama, hostes temini gibi bir çok hizmetimizden yararlanabilirsiniz.. Fuar organizasyonlarınız için tanıtım hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız başarılı organizasyon ekibimizle hizmetinizdeyiz… İstanbul fuar ajansları arasında rb ajans kısa zamanda sayılı ajanslar arasına girmiş ve müşteri memnuiyetinden ödün vermeden hizmet vermektedir… Fuar tanıtımlarınız için broşür dağıtım palyaçosu, patenli hostes, stant mankeni, stant gösterileri, şişme maskot kiralama, gibi hizmetlerimiz mevcuttur… Fuar Catering ikramlarımızda tatlı, tuzlu kuru pasta, meşrubat, misket köfte, sigara böreği, ekler gibi ikramlarımızla hizmetinizdeyiz… İstanbul Cnr ve Tüyap için tüm organizasyon hizmetlerimizden yararlanabilir fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.


Organizasyon Fiyatları

Organizasyon Fiyatları; Kiralık masa fiyatı 15TL ( 6 ve Masa Sandalye Süsleme4 Kişilik) Plastik sandalye kiralama 2TL – Kokteyl masası kiralama 20TL + Süsleme ile beraber 30TL ( beyaz saten örtü ve boncuk ile beraber ) Kiralık Ses düzeni kiralama fiyatı 250TL ( İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere nakliye dahildir ) Balon süsleme dekorasyonu 150TL ( 10 Adet çiçek balon ve geçiş yolu için kapı takı balon dekorasyonu ) Masa süsleme 20TL ( Beyaz saten örtü, tek kollu gümüş şamdan, renkli taş ve boncuk süsleme ) Sandalye giydirme fiyatı 3 TL ( beyaz saten örtü ve renkli fiyonk bağlama ) Sünnet tahtı kiralama + süslemesi 350TL – Tül süsleme fiyatı ( metresi 2 TL dir ) Organizasyon fiyatları için daha detaylı bilgi alabilirsiniz… Dilerseniz showroom gelerek organizasyon ürünlerini yerinde görebilirsiniz… İstanbul organizasyon şirketleri arasındaki fiyat ve kalite farkını görmek için resim galerimizden resimleri inceleyerek organizasyonlar hakkında bilgi alabilirsiniz… Hizmetlerimiz; Ramazan Şenlikleri – Düğün Organizasyonları – Yılbaşı Süslemeleri – Alışveriş Merkezi Etkinlikleri – Bahçe Düğünleri – Doğum Günü Organizasyonları gibi tüm organizasyon çeşitlerinde rb organizasyon hizmetinizdedir.