Rb Organizsyon, Süsleme, Düğün, Davet, Kokteyl, Ramazan, Açılış, Organizasyon
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

26-08-2012 11:47
HİZMETLERİMİZ: mobilya mağaza açılışları, dükkan açılışı, mağaza tanıtım organizasyonları, işyeri açılış kutlamaları, mağaza süsleme, açılış süsleme gibi hizmetlerimiz mevcuttur.

24-08-2012 22:07
İstanbul Fuar ajansı hizmeti veren firma arıyorsanız fuar hostesi, tanıtım mankeni, fuar catering, maskot, ses sistemi, DJ gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsini
z.

23-08-2012 17:27
Ramazan şenlikleri için kukla gösterisi, aşuk ile maşuk, palyaço, sihirbaz, Osmanlı macunu, şerbetçi, limonatacı, patlamış mısırcı, pamuk şeker hizmetimiz mevcuttur.

22-08-2012 23:14
Sünnet düğünü süsleme, ramazan şenlikleri, kokteyl organizasyonu, yılbaşı süsleme, tanıtım organizasyonlarını
z için bizi arayabilirsiniz.

22-08-2012 23:14
Yılbaşı organizasyonları, düğün organizasyonları, davet organizasyonu, nişan organizasyonu ve süsleme hizmetleri için telefonlarınızı bekliyoruz.
Kurumsal Organizasyon Nasıl Yapılır ?

Kurumsal Organizasyonlar, nasıl yapılır, nelere dikkat edilmeli, sizlere faydalı birçok bilgi sunalım.  Öncelikle bayii toplantıları, lansman organizasyonu, tanıtım kokteyl gibi bir çok organizasyonda Catering Firmaları arasından biri ile anlaşmanız gerekiyor. Sonrasında yöneticilerin konuşmasını gerçekleştirmesi için kürsü + ses sistemi ekipmanları gerekiyor. İstanbul da birçok Catering & Organizasyon firması bu tarz etkinlikleri kolayca gerçekleştiriyor. Önemli hususlardan biri daha önce bu tarz işler yapmış olan firmaların organizasyon akışını kolayca yapmasıdır. Hafif yiyecek ve içeceklerin Seminer, Eğitim, Konferans gibi organizasyonlarda da kolaylık sağlayacaktır. Oturma düzenli bir organizasyon için masa sandalye gibi ek hizmetler gerekebilir. Ama birçok kurumsal firma bunu tercih etmez.  İş toplantılarının yapıldığı bir yerde konuşmaların yapılması için Kokteyl Organizasyonu daha uygundur. Gemi indirme töreni, tanıtım organizasyonu gibi farklı mekanlar içinse çadır kiralama firmasından destek almak gerekebilir. Hava durumunu iyi araştırmak zeminin kaplanması gibi bir çok husus vardır düşünmesine gerekilen. Kurumsal firmaların aslında bu tarz işlerle uğraşmak yerine Organizasyon Şirketleri arasında bir yerle anlaşırlarsa bu tarz işlerin hiç biriyle ilgilenmesine gerek kalmaz. Organizasyon Hizmeti olarak tüm ihtiyaç duyduğunuz anda 24 saat hizmetinizde olmaktan mutluluk duyarız.


Doğum Günü Organizasyonu için Öneriler

Doğum Günü Organizasyonları için çok cazip fiyatlarla isteklere göre paketler oluşturuyoruz. İlk paketlerimiz den olan doğum günü ve catering ikram paketlerini müşteri temsilcimizden mutlaka arayıp öğrenmelisiniz. Kendi evinizin bahçesinde yada havuz başında bir davet düşünüyorsanız sadece yetişkinler için değil çocuklar için de bir çok eğlenceli hizmetler mevcuttur. Şişme oyun parkı ile siz davetlilerinizle ilgilenirken gelen konuklarınızın çocukları da çok eğlenecektir. Bunun yanında palyaço, sihirbaz + pinyata gibi bir çok hizmetler ide paketlere dahil ediyoruz.  Eğlence için ek seçenekler ile bütçenizi zorladan size en uygun doğum günü fiyatları veriyor ve kaliteli hizmetler sunuyoruz. Öncelikle bize gerek olan davetli ve çocuk sayısı ve catering hizmeti istiyorsanız menü bilgisi bunların bilgisi alarak farklı organizasyon paketleri oluşturabiliriz. İstanbul da çok moda olan doğum günülerinde dj, ses sistemi, kokteyl organizasyonu ayrı ayrı fiyatlandırmak yerine size bir pakette sunuyoruz. Önemle hatırlatmak isteriz ki Organizasyon Firmaları arasından ekipmanları ayrı ayrı yerden alırsanız maliyetler yükselebilir.  Yanı bir firmadan Catering Organizasyon iki hizmeti de alırsanız uygun fiyatlarla mal edebilirsiniz. Teklif alırken bizden de fiyat almanız sizlere yardımcı olacaktır.


Düğün Organizasyonları Nasıl Yapılır?

Düğün nasıl yapılır, nelere dikkat edilmeli, nasıl olur, fikirleri, insanların en önemli günlerinden biri fakat organizasyon firmaları için kolay bir iş değildir. Çok titiz davranmak ve zaman planlamasını çok iyi bilmek gerekir.  Düğün firmaları basit olarak birçok organizasyon gerçekleştirmiş ve konuda da deneyimlilerdir.  Bir çok Organizasyon Şirketleri kendi elinde ekipman bulundurmaz ve çözüm ortakları vardır. Bu çözüm ortaklarından nikah masası, gelin yolu, şamdanlar, masa ve sandalye gibi malzemeler temin etmektedir. Nikah Organizasyonu daha kolay bir organizasyondur. Çoğu zaman Nikah Salonu ve Evlendirme dairelerinde gerçekleşir. Eğer terciniz Nikah Kokteyl Organizasyonu ise o zaman hemen bir firma ile anlaşmalı gün belirlemeniz gerekmektedir.  Catering Firması ile yapacağınız anlaşmada mutlaka vereceğimiz bilgiler iyi değerlendirmeniz gerekiyor.  Kendi ofisinde görüşmeniz ve hizmetler hakkında bilgi almanız zamanınız varsa çok faydalı olacaktır. Catering Şirketleri arasında anlaşma yaparken ikram menüleri ve fiyatları hakkında bilgi alıp sözleşme yapmanız çok önemlidir.  Düğün için Süsleme hizmeti de alacaksanız masaların süsleme renkleri, çiçekler, şamdanlar gibi birçok ayrıntıya dikkat etmeniz gerekir.   Nikâh Kokteyl Fiyatları için bizimle de iletişime geçebilirsiniz. İstanbul genelinde Avrupa ve Anadolu yakası olmak üzere birçok hizmet gerçekleştiriyoruz.


Kokteyl Organizasyonları için Catering Hizmeti

Özel anlar için birçok müşterimiz Kokteyl Organizasyonu talep etmektedir. İster düğün isterse nikah olsun şık duran bistro masalar ve mekan süslemeleri hem sade hem de şık gösterir düğün mekanını. Sonrasında ise iyi bir dj yada trio müzik grubu gelen konuklara güncel müzikleri çalarak eğlendirmeye başlayacaktır. Tabiî ki Kokteyl Menü ikramları çok önemli en güzel tatlar davetlileri ağızlarını tatlandıracaktır. Kokteyli sadece bireysel organizasyon olarak düşünmemek gerekir bir çok kurumsal müşterimiz açılış organizasyonu, ürün tanıtım lansmanı gibi etkinliklerde tercih ediyor. İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde hizmet fiyatlandırması istenilen menü, kişi sayısı,  organizasyon olacağı yere göre değişiyor. Her şey dahil olarak sunduğumuz paketleri mutlaka organizasyon yapmadan önce incelemeliniz kendi açınızdan faydalı olacaktır. Kurumsal Firmalar tarafından çok tercih edilen Coffe Break Konferans, Fuar,  Eğitim Seminerleri gibi organizasyonlarda tercih ediliyor. Sizlerinde tercihi coffee break veya kokteyl organizasyonu ise sizlere güzel sunumlu paketler oluşturabiliriz.  Alkollü ve Alkolsüz olmak üzere size farklı sunumlar ile uygun fiyatlı paketler oluşturabiliriz. Kokteyl Organizasyonları için bir birinden titiz çalışan personellerimizle önemli gününüzde hizmet için çalışıyoruz.  Seminer ve Konferans Organizasyonu için Catering Hizmeti aradığınızda ikram için en şık sunumlarımızla ikramlar gerçekleşiyoruz. 50 kişiden 1000 kişiye kadar Catering Organizasyon hizmeti vermekteyiz. Tüm ekipmanlarımız cam bardak ve kadeh, porselen sunum tabakları özel servis tepsilerinden oluşmaktadır.


Sünnet Organizasyonu Nasıl Yapılır ?

Sünnet Düğünü Organizasyonu için planlama, nasıl düzenlenir, neler yapılmalı, hazırlıklarım, fiyatları ve örnekleri gibi sizlere pratik bilgiler sunacağız.  İlk işimiz sünnet çorcuğu ne ister ondan başlayalım anlatmaya. Yapmış olduğumuz Sünnet organizasyonlarında gözlemlediğimiz çocukların pamuk şeker arabası ve palyaço servisi ile mutlu olduğu yönünde. Ardından tabiî ki aileler 4 yeniçeri ile kral tahtından omuzlarda taşınarak gelen konuklarının huzuruna getirilmesi oluyor.  Bu hizmetler gözünüzde büyümesin sünnetti nasıl yaparım diye düşünmeyin kiraladığınız tekne, düğün salonu, havuz başı gibi mekanlarda yapılacak hizmetin tüm planlamasını biz yapıyoruz. Öncelikle sünnet düğünü olacak mekanda erken saatlerde olup ekipmanları yerleştiriyoruz sonrasında balon süsleme gibi dekorasyonlar yapıyoruz. Sünnet düğünü başladığından itibaren tüm planlamayı sizler ile birlikte gerçekleştiriyoruz. Misafirlerin tamamen gelmesi de önemli ona göre sünnet çocuğunun çıkış saatini ayarlıyor ve volkan, konfeti gibi materyalleri ona göre hazırlıyoruz.  Sünnet için Türkiye ve İstanbul genelinde bir çok Organizasyon Firması mevcut fakat deneyimlimi bunu iyi araştırmak gerekir. Ayrıca deneyimde bazen yetersiz geliyor sizin istediğiniz ekip ve ekipmanlarda mevcut mu ?  Birçok profesyonel firma mevcut bunu nasıl anlarız diye sorarsanız işyerine gidip kullanılacak olan tüm malzemeleri görmenizi öneririz. Ayrıca size katoloğ, broşür, resim gibi görselleri sunar ve fiyat verirse düğün günü bir sürprizle karşılaşmazsınınız da önüne geçmiş olursunuz. En güzel Sünnet Töreni Organizasyonu özellikle taht ve yeni çerilerden oluşan düğün paketlerinden satın almaktan geçiyor. Bütçeniz varsa masa ve sandalyeleri süsleme seçeneklerimiz ede göz atabilirsiniz.  Sünnet çocuğunun adını dekorasyon balonları ile yazabilir zincir balon ile süslemede yapabiliriz. Sizler için hazırladığımız sünnet paketlerinde bu saydığımız hizmetlerin hepsi mevcut ayrı ayrı fiyat almanıza gerek kalmıyor.  Sunduğumuz paketler nakliye, servis, taşıma birlikte İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası için Sünnet Organizasyonu fiyatları değişmemektedir.  Yıllardır yaptığımız işlerde bir çok düğün salonları, restoran, sosyal tesislerle çalışıyoruz eğer bir firma arıyorsanız bizden de fiyat almanızı hatırlatırız.  Sözün özü şüki profesyonel firmalar profesyonel işler yapar.  Sünnet Düğünü için hazırladığımız paketlere göz attınız mı size sunduğumuz fiyatları incelemenizi öneririz.


Açılış Organizasyonları ve Hizmetleri

Türkiye genelinde yüzlerce mağaza, market, işyeri açılış organizasyonu gerçekleştiren firmamız sizlere, nasıl yapılır, nelere dikkat edilmeli gibi birçok konu hakkında fikirler sunuyor. İlk önce açılış için bir firmadan anlaşmadan önce neler istediğinize karar vermelisiniz.  Bunu yapmanın en kolay yolu internetteki arama motorlarında daha önce hizmet vermiş organizasyon firmalarının web sayfalarına bakmak. Sonrasında beğendiğiniz etkinlikleri mutlaka not edin sonrasında bu bilgileri anlaşma yapmak istediğiniz, Catering Organizasyon Firması ile paylaşmaktır. Kurumsal bir firma ile bunları paylaştığınızda size zaten birçok seçenek sunarak paketler oluşturur. Hizmet alırken iki ayrı firma ile çalışmanızı önermiyoruz. Onun yerine tek bir firmadan tüm hizmeti almanız hem zaman açısından hem de bütçeniz açısından faydalı olacaktır. Ayrıca gelen konuklara Açılışta neler ikram edileceği hakkında bilgi almanızda fayda sağlayacaktır. Bunun için catering kokteyl menüleri, ve fiyatları incelemeniz sizlere fayda sağlar.  Kurumsal bayii açılışları, market açılış organizasyonu, gibi her alanda bir çok firma paketler oluşturur ve size teklif verirler. İstanbul da kurumsal bayi açılışı, mağaza açılışları,  için kokteyl & catering gibi farklı hizmetlerden oluşan paketler talep etmektedir.  Ama market açılış organizasyonları daha kapsamlı ve eğlence dolu organizasyonlar olarak görülmektedir.  Dolu dolu bir tanıtımlı dükkan açılış, cafe açılışı, güzellik salonu açılışları gibi etkinlikler gerçekleşmesini kim istemez ki ! Merak etmeyin bir çok, kurumsal firma yılların deneyimi ile sizlere en iyi hizmet için tüm Türkiye genelinde çalışıyor.  Firmaların asistanlarına Açılış Organizasyonları için soru sorduğunuzda bilgi alabilir ve beklide anlaşmaya varabiliriz. Bu kadar ayrıntısı sizin yerinize düşünen birçok işyeri açılış organizasyon firmaları, İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında mevcuttur.  Eğer sizde İstanbul Catering & Organizasyon üzerine bir şirket ile anlaşmayı düşünüyorsanız bizi de arayabilir teklif alabilirsiniz.


Dernek Toplantısı ve Organizasyonları

Birçok Dernek yöneticileri Türkiye de üyeleri için toplantılar düzenliyor bu vakıf toplantısı, toplantı organizasyonu, catering kokteyl, nelere dikkat edilmeli, düzenleme, nasıl yapılır. Örnekleri ile sizlere fikirler sunarak bilgi veriyoruz. Genellikle derneklerin kendi yerleri, otel salonu ve kiralık salonlarda gerçekleşen bu organizasyonlar. Toplantılarda yönetim kurulu ve üyelerin geliştirmek amaçlı fikirleri alınır. Toplantı yapılan salonlar çoğu zaman istenildiği gibi tüm ekipmanlarla donanımlı olmayabilir.  Yöneticinin ve üyelerin konuşma yapacağı bir ses sistemi, video konferans cihazı yada konuşma kürsüsü gibi organizasyon malzemelerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Ayrıca tüm davetli olan dernek ve vakıf üyeleri için catering ikramları da gerekli.  Bu tarz organizasyonlarda gerekli olan bir catering firması sizin yardımcınız olabilir. Vakıf ve Dernek toplantısı genellikle konuşmalarla geçeceği için yemek yerine hafif aperatif yiyeceklerin tercih edilmesi sizler için zaman açısından fayda sağlayacaktır. Bazı müşterilerimiz toplantı salonunda değil giriş kısmında bir ayakta düzen olacak şekilde, catering kokteyl organizasyonu düzenlenmesini talep eder. Molalarda coffee break ikramları talep eder bu hizmet tercih nedeni ise sıcak içeceklerin yoğun tüketilmesidir. Ayaklı düzen oluştururken bistro masalar dan yardım alınır konuk sayısına göre toplantı salonuna yada giriş bölümüne organizasyon öncesi kurulum yapılır. Verilen molalarda ise tüm yiyecek ve içecekler hazır olur hızlı servis sağlanarak, toplantı organizasyonları tamamlanır. Bu tarz vakıf ve dernek organizasyonları için sizlere catering, kokteyl menüleri sunabilir ve fiyatları hakkında bilgi verebiliriz.


Açılış Organizasyonu ve Catering Firmaları

Açılıış & Catering Firmaları arasında biriyle anlaşmayı mı düşünüyorsunuz hemen anlatmaya başlayalım o zaman sizlere neler yaptığımızı. Açılış Organizasyonu nasıl yapılır, reklam tanıtımları ile başlayalım hazırlıklarımız hakkında fikirler vermeye. Açılış için Mağaza, İşyeri, Alışveriş Merkezi için giriş bölümlerine balon süsleme ile inanılmaz dikkat çekmenizi sağlıyoruz. İstenirse reklam bayrakları yanı üçgen logo baskılı bayrakları caddenin yada sokakların geçiş yollarına asıyoruz. Sizlerin belirlediği kostüm giymiş broşür dağıtım elemanlarımız tüm caddelerde, sokaklarda, mahallerdeki herkese broşürlerinizi dağıtıyor. Bunu ise çoğu zaman market açılışları, mağaza tanıtım aktivitesi için müşterilerimizden bizden talep ediyor.  İşyeri açılışları olan mekanların önüne ise dev şişme palyaçolar kuruyoruz gören herkesin dikkatini çekmesi sağlanıyor. Tecrübeli eleman çalıştırmak bu tüm organizasyonlarda önem taşır ve mutlaka bir süpervizör iletişimi sağlamalıdır. Açık alanlarda ise mikrofon kullanabilen sunucu, palyaço, animatör dükkan, işyerleri, cafe gibi yerlerin ilk çalışma günlerine özel kampanyalarını da duyurması oldukça önemlidir. Hep diyoruz ya ilk gün çok önemlidir diye işletme sahipleri de ona göre davranıp ister lokanta, restoran, emlak ofisi, benzin istasyonu olsun hiç fark etmez titizlikle davranması gerekir. Sadece bununla sınırlandırmak yanlış olur bazı açılışlara belediye başkanları ve iş adamları gelir bu tarz organizasyonlarda protokol olarak adlandırdığımız hizmetlerin olması gerekli. Mesela süslenmiş sandalyeler, kürsü, ses sistemi, kırmızı halı, konferans sistemleri çeşitli ekipmanları mutlaka sağlamak gereklidir. Açılış kokteyl organizasyonu, olacaksa gelecek konukların sayısı iyi saplamak gerek. Sonrasında ekipmanlarda ve, catering hizmeti verirken sorunlarla karşılaşmamak için bu doğru olacaktır. İkramların kalitesi de ve sunum şekli de önemli mesela porselen tabaklarda sunulan ikramların kalitesi de görünüş açısından değer kazacaktır. Sadece tabak değil tabi’i ki meşrubatların varsa alkollü içeceklerin asla plastik yada karton bardakta verilmemesi gerekir. Zaten kim ister ki bir bardak meyve suyu, çayını plastik yada kotran bardakta bu yüzden hassas konulara dikkat edilmesi gerekir. Bir kokteyl organizasyonu çok meşakkatli bir iştir. Bunu yapan Türkiye genelindeki hizmet veren,  açılış catering firmaları iyi bilir. Bu yüzden kendi servis ekipmanlarında şık servis ekipmanları kullanmayı tercih ederler müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Bu yazıdan daha fazla bilgi için satış temsilcimizle görüşmenizi isteriz onlar size yardımcı olacaktır.


Düğün Davet Organizasyonu için Catering Hizmetleri

Düğün davet organizasyonu verirken artık telaş yapmanıza gerek yok belki sizin ilk yaptığınız bir olay ama catering firmaları için bu bole değildir. Türkiyede sayısız düğün davet şirketleri var ve onlar ve bu işlerin ustaları. Belki siz ilk defa bir düğün organizasyonu için telaş yapıyorsunuz bunu yapmanız ise anlamsızdır. Neden diye soracak olursanız düğün kokteyli gerçekten zor bir iş ama davet organizasyon şirketleri için değil. Onlar bu işleri binlerce beklide daha fazla yaptıkları için iyi organize olurlar ve iyi çalışarak sizin güzel bir gün geçirmenizi sağlarlar. İlk olarak siz kendiniz için zaman ayırın mesela düğünde ne giyilir, neler yapılır gibi araştırmalar yapın. Bu arada görüştüğünüz organizasyon firması ile iletişim halinde olun ve sürekli olarak düşüncelerinizi paylaşın. Bu sadece düğün için değil, kumsal düğünü,  nişan organizasyonu, kır düğünleri, söz töreni olsa da değişmez. Her zaman, düğün organizasyon firmaları sizlere her konuda yardımcı olabilir. Siz araştırmaları sağlarken mutlaka davet firmaları sizlere öneriler verir ve onları ciddiye alarak dinleyin.  İlginç düğün konseptlerine ihtiyacınız varsa bütçenizde çok fazla demektir. Mesela helikopter kiralayabilirsiniz düğünden sonra yada bir gece club kapatıp tüm dostlarınızla sabaha kadar eğlenebilirsiniz.  Eğer amacınız, ucuz düğün organizasyonu ise gereksiz gördüğünüz her şeyi elemekle başlayabilirsiniz. Fakat başlıca şeyler hariç mesela nikah masası, gelin yolu, catering hizmeti, çiçekli yollar bunlar sabit bir düğünde olması gerekenlerdir. Nikah sonrası bit kutlama istiyorsanız takı töreni süresince misafirlerin iyi zaman geçirmesi için kokteyl organizasyonu yapabilirsiniz. Dini düğün organizasyonu yapan çiftlerin çok tercih ettiği bir hizmettir. Nikah salonlarda ayrıca sizlere bu konuda yardımcı olabilir ama kokteyl fiyatları her yerde ayrı sunulur. En uygun düğün firması bulmak maliyet açısından dan sizlere maddi açıdan imkan sağlayacaktır. Şunu düşünmek gerek en ucuz nikah kokteyli yapan firmalar gerçekten kalitelimidir. Bunun hemen cevabı ise hayır bunun önemini şu teşkil eder kendi elinde bulunan düğün malzemeleri olan bir firma sizlere daha ucuza hizmet imkanı sağlar. Şunu söylemek isteriz kokteyl ikramlarının kalitesi çok önemlidir yanı çok ucuza yapılan bir düğün organizasyonu gelen konuklara da iyi karşılayamamak anlamanı gelir. Bunu nasıl önleriz, neler yapabiliriz düğün için en güzel olanı tecrübeli firmalarla çalışmaktan geçiyor. Anlaşmadan önce resimleri, videoları ve yazılı olarak size sunulan hizmetleri inceleyin. Ofisine gidin düğün için hazırlanan malzemeleri inceleyin. Bunlar yaparsanız emin olunki daha az sorun yaşar ve güzel bir düğün organizasyonu yaşarsınız.


Catering Organizasyonu

Catering OrganizasyonÖzel olarak verilen davet organizasyonları her ne kadar aklımıza gelmese de catering şirketleri çok önemlidir. Bu tarz çalışan firmalardan aldığımız hizmetleri başka hiçbir işyeri sağlayamaz.  Catering & Organizasyon Firmaları sürekli olarak kendini geliştiren ve donanımlı ekipman firmaları ile iş birliği halinde oldukları için sizlerin tüm düğün, söz merasimi, nikah, açılış gibi organizasyonlarınızda ihtiyaçlarınızı karşılarlar. Bu yüzden sunduğu özellikli hizmetler, düğün organizasyonu ve açılış kokteyli gibi önem taşıyan davetlerde hizmetler sunarlar. Peki catering firmaları arasında seçim yapmak çok zor bu kadar firma varken nasıl en iyi şirketi buluruz hemen size tavsiyeler verelim. Çevrenize daha önceden hizmet almış yada bir davette gördüğünüz firma ile görüşmeye ilk olarak başlayabilirsiniz. Bir çok firma sunum yaparken hazır ellerinde olan sizlere paket teklifler gönderir onlarıda inceleyebilirsiniz. Daha sonra beğendiğiniz teklifler üzerinden video ve görselleri talep edebilir bu sayede daha çok bilgi edinirsiniz.  Çalışmayı planladığınız, ikram firması ile gelecek konukların sayısı ekstra olarak talep ettiğiniz ekipmanları yüz yüze görüşüp paylaşmayı unutmayın. Her organizasyon biri birinden farklı organizasyon malzemeleri gerektirir. Gelin yolu, nikah masası, çiçek tak, tül ve bistro masa kiralama gibi malzemeler sağlanmadan nikah kokteyl organizasyonu olmaz. Bu tarz bir davet için önceden iyi belirlemek ve doğru kararlar alıp hiç bir şeyi son dakika ya bırakmamak gerekir. Çalışma koşullara da çok önemli profesyonel catering firmaları her ortama ayak uydurabilir ve küçük sorunları kendi çözerek sizlere getirmez.  Bu yüzden uzman organizasyon şirketleri ile çalışarak kokteyl hizmeti almak gerekir. Hem bir düğün kokteyl organizasyonu sizin düşündüğünüz kadar kolay bir hizmet olmayabilir. Sadece bu değil bebek partisi, söz merasimi, baby shower, doğum organizasyonu, yaş günü kutlamaları, dış buğdayı, nişan töreni de olsa tüm etkinlikler meşakkatli hizmetlerdir. Tüm  catering ve organizasyon adına tüm sorunlarınız için satış temsilcimizle görüşüp bilgi alabilirsiniz.


İstanbul Catering Firmaları

İstanbul Catering Firmaları Türkiye genelinde lansman, seminer, konferans, doğum günü, nişan, iş toplantısı gibi organizasyonlara catering firmaları, destek olur ve konuklara ikram servisi yapar. Bu kadar çok catering & organizasyon firması varken nasıl anlaşılır peki iyi çalışma sistemine sahip şirketler. Başarılı firmalar sürekli olarak ikram hizmeti verirler bu yüzden görselleri oldukça fazladır yanı iyi çalışan daha çok kazanır mantığı ile yaklaşabilirsiniz. Dışarıda düzenlenen tüm davet organizasyonları başarılı olabilmesi için gelen konukların büyük bir hassasiyetle karşılanması gerekir. Güler yüzlü personel bu kısımda çok önemlidir ayrıca ikramların kalitesi bir bütün organizasyonu kapsar. Tüm organizasyon hazırlıklarda doğru orantıda olmalıdır mesela bistro masaların yeterli sayıda kurulması ikramların ve içeceklerin zamanında servis edilmesi gibi bir çok husus vardır dikkat edilmesi gereken.  Bireysel ve kurumsal organizasyonlar için faaliyet gösteren catering firmaları hizmet verirken en büyük özelliği sizin belirlediğiniz yerde çalışma yapmasıdır. Bir restoran veya cafe bunu asla size sağlayamaz sizin gitmeniz gerekir mekanlara. Ama kokteyl organizasyon şirketleri tüm üzerinizde birçok yükü sizlerin adına alıyor kendi misafirleri gibi tüm konuklarını karşılıyor. Güvenebileceğiniz bir catering firması olduktan sonra sizin konuklarınız ağırlanması adına hiç bir şey kalmıyor. İlk defa, davet organizasyonu veriyorsanız dolayısıyla sizin için biraz zor bir karar olacaktır. Sizin ilk organizasyonunuz olabilir fakat organizasyon şirketleri bu konuda tecrübeli olduğu için sorun kalmıyor. Sadece doğru bir kokteyl menü örnekleri için biraz bilgi almanız gerekiyor. Fakat her catering hizmeti aynı olmaz birçok farklı ekipmanlar gereklidir.  Kısaca öncelikle sizlere plaj, nikah, düğün kokteyl üzerine biraz anlatalım sizlere ilk olarak gelin ve damat masası, çiçekli yollar ve çeşitli süslemelerden oluşur. Şirket toplantıları, seminer, kongre gibi organizasyonlar içinse ses sistemi, protokol sandalyesi, kürsü gibi malzemelerden oluşur. Açılış organizasyonu içinse balon dekorasyonu, pamuk şeker arabası, popcorn makinesi ve palyaçolardan oluşur. Bu listeler saydıkça uzar gider kolayca sizlere satış temsilcimizden bilgiler verebilir.